علی الحساب شدن سنوات ها – مصوبه جدید دیوان عدالت اداری

متن رای دیوان عدالت اداری در رابطه با علی الحساب شدن سنوات ها

بر اساس رای مورخ ۱۹ آذرماه ۱۳۹۸ هیات عمومی دیوان عدالت اداری ، در قرارداد های مدت موقت نیز ( مانند قرارداد های دائم ) پرداخت سنوات که در پایان هر سال پرداخت می گردد علی الحساب تلقی شده و میبایستی در زمان قطع همکاری با کارگر ، براساس آخرین حقوق به کارگر پرداخت گردد.

برای پیگیری و بررسی این امر و امور دیگر مربوط به کارگر و کارفرما میتوانید با ما تماس بگیرید و با وکیل متخصص به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

از مهم ترین اصول احقاق حق در مراجع رسیدگی کننده حضور وکیل جهت جلوگیری از صدور رأی های غیرمنطبق با قانون و یا غیرمنطبق با واقعیت می باشد. وکلای موسسه حقوقی تهران مدافع با بهره گیری از دانش تخصصی خود در زمینه روابط کار و استفاده از برترین شیوه های دفاع شکلی و ماهوی از کارگران و کارفرمایان بهترین دفاع را جهت اجرای قانون و احقاق حق طرفین ارائه می دهند.

امروزه اقتصاد بیشتر کشورهای دنیا برپایه تلاش و کوشش کارگران بنا نهاده و در اصل قشر کارگر مبنای پیشرفت اقتصادی می باشد. از این رو رعایت حقوق کارگر و کارمند در تمامی  نظام های حقوقی دنیا مورد توجه خاصی قرار گرفته است. چرا که احقاق حقوق کارگر احیای چرخه اقتصاد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

درخواست مقاله

سوالات خود را با ما در میان بگذارید ...

سوال خود را با ما در میان بگذارید تا تیم ویکی‌وکلا در اولین فرصت با ارائه مقاله و یا ویدیو  سوال شما را با تمامی جوانب حقوقی آن به خوبی پاسخ دهند. 

فرم درخواست مشاوره

021-77898893 (10 خط)

info@wikivokala.com

تهران – نارمک – دردشت – خیابان گلبرگ شرقی – پلاک 355 – زنگ اول

کلیه حقوق این سایت و تمامی مطالب منتشر شده در آن مربوط به ویکی وکلا می‌باشد.  

 طراح سایت و مشاور سئو: ragham